Ogłoszenie dodane : Styczeń 11, 2023 w kategorii :
» Sport i Wypoczynek » Wypoczynek nad morzem » Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

1.00 PLN

Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

Serwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasteczko leży tuż Portu Morskiego Mrzeżyno a całość znajduje się przy ujściu rzeki Regi, która płynie poprzez miejscowość Trzebiatów.
Piszemy o wędkarstwie, turystyce, ale ponadto o problemach oraz trudnościach jakie powstają w Porcie Mrzeżyno oraz okolicach. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/ Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje tudzież potok atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże które kilometrami rozpościerają się na wschód oraz zachód zachęcają każdego roku tysiące urlopowiczów. Przyroda dookoła Mrzeżyna to atrakcyjne lasy i dużo różnych zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najdawniejszych lat które zna owa miejscowość. Nowinki, wiadomości turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno oraz okolicach.


Zapraszamy na  https://www.portmrzezyno.pl/ 


Wiadomości turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno oraz okolicach ujścia rzeki Regi. 


Wędkarstwo w Mrzeżynie to bardzo popularne zajęcie wielu turystów przyjeżdzających odpocząć na urlop nad Bałtykiem. Pobliska rzeka Rega sprawia, iż sporo wędkarzy zatrzymuje się tu aby spróbować swoich sił w łowieniu ryb. Lasy dookoła wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają owej miejscowości jeszcze przyjaźniejszego klimatu do wypoczynku. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach popularne stało się kempingowanie.
Wielu wędrowców żądnych doświadczeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby zobaczyć zachody słońca, odpocząć wśród spowijającej natury oraz pospacerować pośród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem lub też pobawić motorówką. 


Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/


 


Id ogłoszenia : 22107 Liczba odsłon: 35, dzisiaj0